Ειδήσεις από και για το Μεγανήσι
11 Δεκεμβρίου 2017

NΔ: Όλοι οι υποψήφιοι για τις τοπικές οργανώσεις σε Λευκάδα και Μεγανήσι

Οι υποψηφιότητες για τις εσωκομματικές εκλογές ανάδειξης Τοπικών Δημοτικών οργανώσεων, Θεματικών Τομέων δράσεις και Συνέδρων Νομαρχιακής Οργάνωσης είναι οι εξής:

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΘΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΝΥΡΙΟΥ

ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ

1

ΑΡΓΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ(ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΚΑΚΩΝΑ-ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ(ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ)

ΔΑΓΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

2

ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ(ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ)

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3

ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ)

ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

4

ΚΟΥΡΤΗ ΖΩΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ(ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ)

ΕΥΓΕΝΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΙΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5

ΒΡΕΤΤΟΥ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ(ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ)

ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

6

ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ(ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ)

ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

7

ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ)

ΔΑΓΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8

ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΜΑΥΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ(ΛΕΥΚΑΔΑ)

ΛΟΥΠΕΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ)

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΑΝΟΖΩΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9

ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ(ΛΕΥΚΑΔΑΣ)

ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ(ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ)

ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του        ΗΛΙΑ

10

ΚΤΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΚΑΡΥΑ)

ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ(ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ)

ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11

ΑΡΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ(ΚΑΡΥΑ)

ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ(ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

12

ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΚΑΡΥΑ)

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΒΑΣΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ(ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ)

ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

13

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ(ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ)

ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

14

ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ(ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ)

ΔΑΓΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15

ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ(ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ)

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΤΟΜΕΩΝ ΔΡΑΣΗΣ

Θ1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ

ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Θ2

ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ

ΚΤΕΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Θ3

ΕΜΠΟΡΩΝ-ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ

ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Θ4

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Θ5

ΜΙΣΘΩΤΩΝ

ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ

Θ6

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

ΓΑΖΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Θ7

ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΡΟΣΑΛΕΝΤΕ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Θ8

ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

ΣΚΛΗΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Θ9

ΥΓΕΙΑΣ

ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΑΡΑΝΤΑΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Θ10

ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

1

ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ

2

ΑΡΓΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3

ΑΡΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΕΛΟΥ

4

ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

5

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6

ΓΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

8

ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9

ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

10

ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ(ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

1

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2

ΠΡΟΣΑΛΕΝΤΕ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΒΑΣΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4

ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΑΓΑΘΗ τοΥ ΘΩΜΑΣ

5

ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

6

ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ο Πρόεδρος ΝΟ.Δ.Ε.

Βασίλειος Ι. Παπαχρήστος

 

 

Σχετικά άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *