Το πλήρες ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Λευκάδας

Κατατέθηκε την Κυριακή 27 Απρίλη το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» Λευκάδας για τις δημοτικές εκλογές της 18ης Μάη.

Το ψηφοδέλτιο στελεχώνεται από φτωχούς αγρότες, εργάτες, υπαλλήλους, αυτοαπασχολούμενους, επιστήμονες, ανέργους, συνταξιούχους και νέους, που το προηγούμενο διάστημα πρωτοστάτησαν στην οργάνωση της λαϊκής πάλης για τα μικρά και μεγάλα προβλήματα της καθημερινότητας, για την ανακούφιση της λαϊκής οικογένειας από τη βάρβαρη επίθεση που δέχεται. Το σύνολο των υποψηφίων δίνει αυτήν την πολιτική μάχη με τη σεμνότητα και την ανιδιοτέλεια που αρμόζει σε αγωνιστές και την επομένη των εκλογών, ανεξάρτητα από το ποιος θα εκλεγεί, θα συνεχίσει  σαν μία γροθιά αυτόν τον αγώνα με το ταξικό εργατικό κίνημα οργανώνοντας και στηρίζοντας κάθε αγωνιστική πρωτοβουλία και δράση που αντιπαλεύει την κυρίαρχη πολιτική.

Δηλώνουμε ότι δεν είμαστε ανεξάρτητοι και αδέσμευτοι όπως δηλώνουν πολλοί που χρόνια τώρα υπηρετούν την βάρβαρη αντιλαϊκή πολιτική και τώρα το παίζουν «ανεξάρτητοι». Απεναντίας είμαστε βαθιά εξαρτημένοι και δεσμευμένοι να οργανώσουμε την λαϊκή πάλη για την επίλυση των προβλημάτων της εργατικής τάξης, της φτωχής αγροτιάς και των πλατιών λαϊκών στρωμάτων.

Να στηριχθεί η «Λαϊκή Συσπείρωση»

Οι πράξεις μας αποτελούν εγγύηση ότι και στη συνέχεια θα κοντράρουμε με αυτήν την πολιτική, δεν μπορούν να μας βάλουν «στο χέρι», θα διεκδικήσουμε με όλες μας τις δυνάμεις ανάσες επιβίωσης για τη λαϊκή οικογένεια, προκειμένου να σταθεί όρθια και να τους αντιπαλέψουμε μαζί. Η εκλογική μάχη 18 και 25 του Μάη είναι μια σημαντική μάχη και πρέπει τις ημέρες που μένουν, οι υποψήφιοι και οι φίλοι του ψηφοδελτίου να τη δώσουν με αποφασιστικότητα, μαχητικότητα πείσμα και αισιοδοξία. Με μεγαλύτερο άνοιγμα στο λαό, στους εργαζομένους και τα λαϊκά στρώματα.

Ο λαός της Λευκάδας μπορεί και πρέπει να αξιοποιήσει την πείρα του και να ξεχωρίσει τους φίλους από τους αντιπάλους του. Να συμπαραταχθεί με τη «Λαϊκή Συσπείρωση». Να κρίνει αυστηρά και να καταδικάσει όσους του λένε μεγάλα λόγια, αλλά στην πράξη υπηρετούν τα συμφέροντα των μονοπωλίων και την πολιτική της ΕΕ.

  

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Γιατρός

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
1. ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Συντ/χος Ναυτικός
2. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Οικονομολόγος – Λογιστής
3. ΠΕΝΤΕΣΠΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Αγρότης – Επαγγελματίας
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΟΥΜΙΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Εργαζόμενη στο 401
5. ΧΟΡΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Άνεργος
6. ΧΟΡΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ελεύθερος επαγγελματίας

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
1. ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Πρόεδρος Σωματείου Ι/Υ Λευκάδας, Αντιπρόεδρος ΕΚ Λευκάδας
2. ΓΑΖΗ – ΣΑΦΑΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ιδιωτική Υπάλληλος
3. ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γιατρός
4. ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Οικιακά
5. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Επαγγελματίας, Γραμματέας Εμπορικού Συλλόγου Ελλομένου
6. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ Γενικός γιατρός
7. OIKONOMOY ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Φωτογράφος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ
1. ΜΑΝΩΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εργαζόμενη στο Τουρισμό – Επισιτισμό

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ
1. ΘΕΡΜΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ Εκπαιδευτικός, Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Εγκλουβής
2. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Συνταξιούχος ταχυδρομικός
3. ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΦΙΛΙΠΠΟΥ Αγρότης – Οικοδόμος, Μέλος του ΔΣ του ΕΚ Λευκάδας

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ
1. ΓΡΑΨΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Συντ/χος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1. ΑΡΑΒΑΝΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΑΙΓΛΗ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ Δασκάλα, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπ/κών ΠΕ Λευκάδας
2. ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ Επαγγελματίας
3. ΒΕΡΓΙΝΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ (ΒΙΚΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Υπάλληλος ΟΤΕ
4. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΗΛΙΑ Βιοτέχνης τυπογράφος
5. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΡΑΜΕΛΑΣ) του ΑΙΜΙΛΙΟΥ Συντ/χος οικοδόμος
6. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νοσηλευτής, Εκπρόσωπος εργαζομένων στο ΔΣ του ΓΝ Λευκάδας
7. ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Επαγγελματοβιοτέχνης, Πρόεδρος ΔΣ Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Λευκάδας
8. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΚΑΜΑΡΑΔΑΣ) ΤΟΥ ΖΩΗ Συνταξιούχος ΤΕΒΕ, Δημοτικός Σύμβουλος
9. ΓΡΑΨΑ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Νοσηλεύτρια, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Γονέων 4ου Δημοτικού
10. ΓΡΑΨΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ Ξυλουργός, π. Πρόεδρος Ομοσπονδίας ΕΒΕ Λευκάδας
11. ΔΑΜΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Καθηγήτρια Αγγλικών, Πρόεδρος Ένωσης Γονέων Νομού Λευκάδας, Μέλος Εθνικού Συμβουλίου κατά των Ναρκωτικών
12. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Εργαζόμενος ΥΠΠΟ, Μέλος ΔΣ Νέας Χορωδίας
13. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Οικονομολόγος – Λογιστής
14. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Λογίστρια
15. ΚΑΡΕΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Βιοτέχνης, Μαρμαράς
16. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Τεχνολόγος πετρελαίου, Καφετζής, Πρόεδρος ΠΑΣΕΒΕ Λευκάδας
17. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ιδιοκτήτης market
18. ΚΟΥΚΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Επαγγελματίας τουρισμού
19. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Οικοδόμος
20. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Πρόεδρος Ομοσπονδίας Λευκαδίτικων Συλλόγων
21. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υπάλληλος ΔΟΥ
22. ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ Νηπιαγωγός
23. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΜΩΝΑΣ) του ΖΩΗ Ξυλουργός
24. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Συντ/χος τραπεζικός
25. ΣΕΡΒΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ Οικονομολόγος, Συντ/χος ΤΑΟΛ
26. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Τελειόφοιτος Σχολής ΜΜΕ και Δημοσίων Σχέσεων
27. ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Οδοντίατρος
28. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Νηπιαγωγός
29. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Πολιτικός Μηχανικός
30. EANGUIOT EDITH του BERNARD Επαγγελματίας (κατάστημα δώρων)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
1. ΓΡΑΨΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Αλουμινάς
2. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Εργαζόμενη στον Τουρισμό – Επισιτισμό
3. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ Κοινωνιολόγος, Εργαζόμενος στο Κέντρο Πρόληψης
4. ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ Συντ/χος ΙΚΑ, π. Δημοτικός Σύμβουλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
1. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΓΗ Ξυλουργός
2. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Εκπαιδευτικός
3. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Επαγγελματίας
4. 4. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Εργάτης
5. ΜΠΑΛΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αγρότισσα
6. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Λογιστής

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1. ΑΡΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ Φαρμακοποιός
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι/Υ, Μέλος ΔΣ Σωματείου Ι/Υ
3. ΚΟΨΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ Μουσικός
4. ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Συντ/χος
5. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ηλεκτροτεχνίτης
6. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Καθηγητής Πληροφορικής

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΥΔΡΙΟΥ
1. ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΚΑΡΥΩΤΑΣ) του ΑΝΔΡΕΑ Συντ/χος Καπετάνιος
2. ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗ – ΓΑΖΗ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Οικιακά
3. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ Οικοδόμος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΝΙΟΥ
1. ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Συντ/χος
2. ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ  

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
1. ΚΟΛΥΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χημικός Μηχανικός, Μεταφραστής
2. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ Επαγγελματίας
3. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ Συντ/χος τραπεζοϋπάλληλος
4. ΣΟΥΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΠΟΥΡΑΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Οικοδόμος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΠΑΙΝΑΣ
1. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Ηλεκτρολόγος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΥΚΕΡΗΣ
1. ΒΡΕΤΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ Ι/Υ
2. ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ι/Υ, Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βαυκερής

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΥΧΟΥ
1. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Ι/Υ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΓΑΝΟΥ
1. ΜΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Φοιτητής

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΩΝΑ
1. ΦΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Αγρότης, Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Δρυμώνα

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ
1. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ Αγρότης
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Αγροτοοικοδόμος, π. Μέλος ΔΣ ΤΑΟΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ
1. ΓΡΑΨΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ Οικιακά
2. ΓΡΑΨΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Αγροτοκτηνοτρόφος, Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΓΗΡΟΥ
1. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ Συντ/χος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΟΥ
1. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ Αγρότης

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ
1. ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Αγρότης, Επαγγελματίας στον Τουρισμό

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ
1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Συντ/χος οικοδόμος
2. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Συντ/χος Ι/Υ
3. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ Συντ/χος ΟΤΕ
4. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Άνεργος οικοδόμος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΤΩΝ
1. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Οικιακά
2. ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Οικοδόμος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΗΛΙΟΥ
1. ΚΟΤΣΟΧΕΙΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Οπωροπώλης

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΖΑΡΑΤΩΝ
1. ΒΑΓΕΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Οικιακά
2. ΛΑΖΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ Ιδιοκτήτης ψαράδικου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΑΡΑΒΑΝΗ – ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΟΥ Εργαζόμενη στον Τουρισμό – Επισιτισμό
2. ΓΑΖΗ – ΒΕΡΟΙΩΤΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ Οικιακά

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΛΗ
1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αγρότης
2. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Οδηγός ΚΤΕΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΑΔΗΣΑΝΩΝ
1. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Οικοδόμος, Μέλος ΔΣ Εργατικού Κέντρου
2. ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Συντ/χος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ Άνεργος
2. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Οικοδόμος

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ
1. ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Επαγγελματίας
2. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ Δασκάλα

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΟΥ
1. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Εργαζόμενος στον Τουρισμό – Επισιτισμό

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΝΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΠΕΛΕΛΗΣ) του ΠΑΝΟΥ Συντ/χος Ναυτικός

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΒΡΟΥ
1. ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ Αγρότης

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
1. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Συντ/χος Δάσκαλος
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Εργαζόμενος στον Τουρισμό – Επισιτισμό
3. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ξυλουργός
4. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Πολιτικός Επιστήμονας

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΡΤΑΤΩΝ
1. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Ι/Υ
2. ΧΟΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Συντ/χος ΟΤΕ

 

Leave a Comment